fbpx

500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Search

Kullanım Koşulları

1. Giriş

Bu Kullanım Koşulları, FERİŞTE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’nin (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır) https://feriste.com.tr web sitesini (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar (bundan böyle “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” olarak anılacaktır) için geçerlidir. Siteyi kullanarak, bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen Siteyi kullanmayınız.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

Site ve Site üzerindeki tüm içerik, görseller, metinler, tasarımlar, grafikler, markalar ve ticari markalar dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Şirketin ve/veya lisans verenlerinin mülkiyetindedir. Bu içerikler, Türkiye ve uluslararası telif hakkı yasaları ile korunmaktadır.

3. Site Kullanımı

Kullanıcılar, Siteyi yalnızca yasal amaçlar için kullanmalıdır. Site üzerinde yapılan her türlü dolandırıcılık, hakaret ve benzeri yasadışı faaliyetler yasaktır.

4. Sorumluluk Reddi

Şirket, Site üzerinde yer alan bilgi ve içeriklerin doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Şirket, Site üzerinden gerçekleştirilen herhangi bir işlem sonucunda doğabilecek zarar veya kayıplardan sorumlu tutulamaz.

5. Değişiklikler

Şirket, bu Kullanım Koşullarında herhangi bir zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanım Koşullarındaki değişiklikler, Site üzerinde yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır.

6. Üçüncü Parti Bağlantılar

Site, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu sitelerin içeriği veya gizlilik politikaları Şirketin kontrolü dışındadır ve Şirket bu sitelerdeki içeriklerden sorumlu değildir.

7. İletişim

Kullanım Koşulları ile ilgili herhangi bir soru veya endişeniz için lütfen bize bilgi@feriste.com.tr adresinden ulaşın.